Uygulamalı Senaryo Atölyemiz, Sinema filmi, dizi film projesi geliştireceğimiz b…
21 Ağustos 2020
Çok özledik, pandemi çok uzun bir ara verdi her şeye… 2020 projelerimiz 27.Alt…
10 Eylül 2020

Geleneksel Uygulamalı Film Yapım Atölyemiz, bu yıl yenilikle açılıyor, Bireysel …

 

📣Geleneksel Uygulamalı Film Yapım Atölyemiz, bu yıl yenilikle açılıyor, Bireysel ve Kollektif olarak iki alanda başvurabildiğiniz iki alt kategori bulunuyor.
.
🎬 Türkiye de ilk olan ” Bireysel Film Yap” atölyesinde: Hayalindeki geliştirmek istediğin proje ile başvurabilir, çok yüksek bedellere ortaya çıkacak profesyonel filmini hem çok uygun maliyetlerle ortaya çıkarabilir hemde Antalya Film Ekibi yapımcılığında ve danışmanlığında hayata geçirebilirsin. Bu özel atölye için bu yıl sadece 5 proje kabul edilecektir.
.
🎥Kollekftif atölye ise sinemanın tüm inceliklerinin çalışıldığı, profesyonel film ekipmanları ile stüdyo uygulamalarının yapıldığı, atölye katılımcıları ortaklaşa çıkarılan projenin Antalya Film Ekibi yapımcılığında hayata geçirildiği atölyemiz. Sinema üretim heyecanını merak eden, deneyimli deneyimsiz sinemaseverler başvurabilir. Bu geleneksel programımız bu kategoride kontenjan sayımız 16 olarak belirlenmiştir.
.
📞Tüm uygulama programlarını görebileceğiniz Kataloğumuz ve atölyelerin diğer tüm detayları için 0534 554 79 81 numarasından bilgi alabilirsiniz.

👇Tüm uygulamalar pandemi sürecenin şartlarına uygun seyretilmiş alan ve steril ortam şartları sağlanarak yapılmaktadır. Bu sebeple bu dönem atölyelerimizin kontenjanları %50 azaltılmıştır.

Gönderiyi Instagram hesabımızda görmek ve bizi takip etmek için TIKLAYINIZ!