Cast Afedemi 2019 yılında Antalya Film Ekibi çatısı altında Genel Kordinatör Ali Murat Karademir tarafından kurulmuştur. Antalya merkezli olan ajansımız, ulusal alanda oyuncuları değerlendirmektedir. Ajansımız öncelikli olarak Antalya Film Ekibi projelerinde yer alacak oyuncuları keşfetmek ve bununla birlikte ulusal ve uluslararası projelerde oyuncularımıza yeni serüvenler yaratma gayesiyle bir araya gelmiştir.

Ekip olarak bir diğer gayemiz bölgemizde yer alan oyuncuları keşfetmek ve bu oyuncuların potansiyellerini ortaya çıkarmaktır. Bu kapsamda Cast Afademi olarak kamera önü oyunculuk atölyeleri düzenlemekteyiz. Atölyemiz oyuncu adaylarına kendini tanıma, keşfetme ve geliştirme imkânı sunar. Temel oyunculuk bilgileriyle başlayan atölyelerimiz, atölye sonu hazırlanacak olan kısa metraj filmle taçlandırılır. Oyuncularımız bu filmlerde oyuncu olarak yer alır ve oyunculuk kariyerlerine artı bir puan ile başlar. Atölye sonrası oyuncularımız profesyonel dünyada görev alacak şekilde ajansımızdaki yerlerini alırlar.

Cast Afedemi olarak set ahlakına hakim, yetenekli ve yetkin oyuncu yetiştirmek önceliğimizdir. Heyecanını koruyan yeni oyuncularımız ve heycanını hiç kaybetmemiş profesyonel oyuncu kadromuz ile çıktığımız bu yolculuğumuza sizleri de bekliyoruz.